Kompleksowa obróbka metali

Poznaj LAKOM-STAL

Firma LAKOM-STAL zajmuje się kompleksową obróbką stali w zakresie cięcia laserowego CNC, gięcia CNC, obróbki skrawaniem CNC oraz usług spawania metodami MIG, TIG i MMA dla przedsiębiorstw i klienta indywidualnego w Polsce jak i za granicą.

Precyzyjna obróbka CNC

Jeżeli chodzi o cięcie laserem CNC, tniemy blachy węglowe, kwasoodporne, a także aluminiowe. Posiadamy obszerny magazyn blach, co pozwala nam na szybkie wykonanie usługi. Realizujemy również zamówienia z materiału dostarczonego przez Klienta. W przypadku gięcia stali stosujemy profesjonalną prasę krawędziową o nacisku 175 ton, która w połączeniu z szeroką gamą narzędzi, pozwala na obróbkę grubych blach i zagięciu skomplikowanych kształtów.

Oferujemy nie tylko usługi cięcia laserem i gięcia blach, ale również spawania. Do łączenia stali wykorzystujemy takie metody jak: TIG, MIG i MMA. Proponujemy spawanie stali węglowej, nierdzewnej, oraz aluminium. Nasza działalność obejmuje także obróbkę skrawaniem CNC, która sprawia, że możemy wykonać daną realizację z dokładnością nawet do do 0,01 mm. Mamy wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie, co sprawia, że obróbka metalu przebiega precyzyjnie i sprawnie. W ramach skrawania CNC zapewniamy: frezowanie, toczenie, gwintowanie i wiercenie.

Konkurencyjne ceny

Indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz długoletnie doświadczenie, gwarantują satysfakcję i terminowość wykonania każdego projektu. Konkurencyjne ceny oraz jakość wykonania w oparciu o nowoczesny park maszynowy są naszymi atutami.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.