Oferta

Cięcie blach, gięcie, spawanie stali nierdzewnej - LAKOM-STAL Płock

LAKOM-STAL to przedsiębiorstwo działające w branży metalurgicznej i oferujące usługi polegające na cięciu, gięciu, obróbce oraz spawaniu wszelkiego rodzaju metali. Nowoczesny park maszynowy pozwala na szybką realizację powierzonych zadań, a odpowiednio przeszkoleni pracownicy z pełnym zaangażowaniem podchodzą do każdego projektu. Współpracujemy z firmami z całej Polski. Do tej pory wykonywaliśmy zlecenia dla spółek mieszczących się m.in. w Płocku, Koninie, Toruniu, Łodzi, czy Warszawie.

W zakres naszej działalności wchodzi między innymi usługa cięcia laserowego, którą świadczymy przy użyciu profesjonalnej wypalarki laserowej o obszarze roboczym 4000 x 2000 milimetrów. Cięcie metali laserem to niezwykle precyzyjny proces, dzięki czemu możemy uzyskać dowolne kształty mieszczące się w polu roboczym. Pracujemy z blachami węglowymi (do 20 mm grubości), szlachetnymi (do 15 mm), jak też aluminiowymi (do 10 mm).

Dysponujemy także profesjonalną prasą krawędziową o nacisku 175 ton, z użyciem której świadczymy usługi wyginania blach o długości wynoszącej do 3000 milimetrów. Ponadto przeprowadzamy precyzyjną obróbkę skrawaniem (frezowanie, toczenie, wiercenie, gwintowanie) z dokładnością do 0,01 milimetra. W naszym zakładzie znajdują się również maszyny spawalnicze, umożliwiające nam spawanie aluminium, kwasówki, stali węglowej i nierdzewnej metodami TIG, MIG oraz MMA. Wszystkie firmy lub osoby fizyczne zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu.